Dom

Guangzhou Brothers Lin Electronics Co., Ltd. profil firmy

profil firmy
Bracia z Guangzhou Lin Eletronic Trading LTD jest producentem stojaków na kable sieciowe i produktów światłowodowych z dobrze wyposażonymi urządzeniami do testowania i dużą siłą techniczną. Dzięki szerokiej ofercie, dobrej jakości, rozsądnym cenom i stylowym wzorom, nasze produkty są szeroko stosowane w telekomunikacji i system okablowania złożony i inne branże. Nasze produkty są powszechnie uznawane i cieszą się zaufaniem użytkowników i mogą spełniać stale zmieniające się potrzeby gospodarcze i społeczne. Zapraszamy nowych i starych klientów ze wszystkich środowisk, aby kontaktować się z nami w sprawie przyszłych relacji biznesowych i wzajemnego sukcesu!

Elektroniczna firma handlowa BAREEQ AL LULU została założona w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w 2014 roku. Obecnie jest to największy sklep z wyprzedażami fabrycznymi, a jej marki to KICO i E-bright.

W 2018 roku, w celu rozwoju szerszego rynku krajowego, nasza fabryka utworzyła Guangzhou Lin Brothers Electronics Co., Ltd. Obecnie mamy ponad 2000 metrów kwadratowych zapasów pod marką Putian Chuangtong.

Nasze produkty są eksportowane do Europy (Wielka Brytania Francja, Niemcy Holandia, Bliski Wschód (Irak, Afganistan, Pakistan), a zwłaszcza afrykańskie kraje Zatoki Perskiej (Uganda, Rwanda, Kamerun, Kongo, Ghana, Athiopia, Kenia, Zimbabwe itp.) Z wieloma lata relacji biznesowych w dziedzinie sieci, nasz status biznesowy się powiększa. Zapewniamy sieciowe szafy serwerowe, kable światłowodowe i niektóre akcesoria sieciowe. Mamy duży zapas w Dubaju. Firma stoi w najlepszej cenie i dobrej jakości w całym Bliski Wschód. Region i otrzymuj niestandardowe zamówienia, naszym celem jest skupienie się na jakości i skupienie na przyszłości.

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Bracia z Guangzhou Lin Eletronic Trading LTD jest producentem stojaków na kable sieciowe i produktów światłowodowych z dobrze wyposażonymi urządzeniami do testowania i dużą siłą techniczną. Dzięki szerokiej ofercie, dobrej jakości, rozsądnym cenom i stylowym wzorom, nasze produkty są szeroko stosowane w telekomunikacji i system okablowania złożony i inne branże. Nasze produkty są powszechnie uznawane i cieszą się zaufaniem użytkowników i mogą sprostać stale zmieniającym się potrzebom gospodarczym i społecznym. Zapraszamy nowych i starych klientów ze wszystkich środowisk, aby kontaktować się z nami w sprawie przyszłych relacji biznesowych i wzajemnego sukcesu!

Guangzhou Brothers Lin Electronics Co., Ltd. Guangzhou Brothers Lin Electronics Co., Ltd. Guangzhou Brothers Lin Electronics Co., Ltd. Guangzhou Brothers Lin Electronics Co., Ltd. Guangzhou Brothers Lin Electronics Co., Ltd.
1 2 3 4 5
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Rodzaj działalności

Producent

Firma Handlowa

marki : Guangzhou Brothers Lin

Ilość pracowników : 100~200

Coroczne wyprzedaże : 2000000-80000000

pc Export : 70% - 80%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Guangzhou Brothers Lin Electronics Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Guangzhou Brothers Lin Electronics Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Guangzhou Brothers Lin Electronics Co., Ltd. Certyfikaty